MENU
Головна » 2014 » Апрель » 28 » Нам 5 Років
16:15
Нам 5 Років

 Нам 5 Років

   Ось і у нашої фірми маленький ювілей. Нам виповнилося 5 років. За цей час ми пройшли немаленький шлях. Переболіли деякими дитячими хворобами для фірм.

   В цьому році ми також зрозуміли що ми українська фірма і  прийняли рішення на поступове переведення фірми на українську мову. Так що з цього часу  на сайті всі статі будуть двомовні. Щоб не утискати всіх наших користувачів нашої великої країни.

     Також ми сподіваємося на те що ми почнемо свій шлях із кризи разом з країною. І порадуємо  Вас своїми роботами замовників, а також  новими  кресленнями які виконані для того щоб потенційний замовник зміг скласти свій погляд на нашу кваліфікацію.

   Вот и в нашей фирмы маленький юбилей. Нам исполнилось 5 лет. За это время мы прошли немалый путь. Переболела некоторыми детскими болезнями для фирм.

   В этом году мы также поняли что мы украинская фирма и приняли решение на постепенный перевод фирмы на украинский язык. Так что с этого времени на сайте все пола будут двуязычные.Чтобы не ущемлять всех наших пользователей нашей большой страны.

    Также мы надеемся на то что мы начинаем свой ​​путь из кризиса вместе со страной. И порадуем Вас своими работами заказчиков, а также новыми чертежами выполненные для того чтобы потенциальный заказчик смог составить свой взгляд на нашу квалификацию.

 

 

Переглядів: 1867 | Додав: KSV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar