MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ EN 1275:2004
ДСТУ EN 1275:2004

ЗАСОБИ ХІМІЧНІ ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ТА АНТИСЕПТИЧНІ ОСНОВНА ФУНГІЦИДНА АКТИВНІСТЬ

Метод випробовування та вимоги (стадія 1)
СРЕДСТВА ХИМИЧЕСКИЕ ДЕЗИНФЕКЦИОННЫЕ И АНТИСЕПТИЧЕСКИЕ ОСНОВНАЯ ФУНГИЦИДНАЯ АКТИВНОСТЬ

Метод испытания и требования (стадия 1)
CHEMICAL DESINFECTANTS AND ANTISEPTICS BASIC FUNGICIDAL ACTIVITY
Test method and requirements (phase 1)


Скачати ДСТУ EN 1275:2004
 
  1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Цей стандарт визначає метод випробовування (на етапі 1) і мінімальні вимоги до фунгіцид­ної активності хімічних дезінфекційних та антисептичних засобів, ідо утворюють однорідну, фізично стабільну суспензію під час змішування з водою. Цей стандарт поширюється на продукти, призна­чені для застосовування в сільському господарстві (але не для захисту рослин), у домашньому господарстві, гігієні харчування та в інших галузях промисловості, медичних і ветеринарних уста­новах.
Примітка 1. За допомогою цього стандарту не можна визначити фунгіцидну активність чистого нерозведеного продукту, тому що лід час додавання лабораторного посівного матеріалу завжди одержують розведений продукт.
Примітка 2. Цей стандарт не призначений для оцінювання фунгіцидної активності продукту з метою визначення при­датності продукту до застосовування відповідно до його призначеності Для подальшого оцінювання ефективності хімічних дезінфекційних та антисептичних засобів, призначених для застосовування з визначеною метою, використовують спеціальні методи аналізування, визначені в європейських стандартах (див. Вступ).
Примітка 3. Цей метод являє собою етап 1 випробовування (див. додаток F).
  1. НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ
Наведені нижче нормативні документи містять положення, які через посилання в цьому стан­дарті становлять положення цього національного стандарту. У разі датованих посилань пізніші зміни до будь-якого з цих видань або перегляд їх не застосовують. Однак учасникам угод, базо­ваних на цьому стандарті, необхідно визначити можливість застосування найновіших видань нор­мативних документів. Члени ІЕС та ISO впорядковують каталоги чинних міжнародних стандартів.
prEN 12353 Chemical disinfectants and antiseptics Preservation of microbial strains used for the determination of bactericidal and fungicidal activity
ISO 4793 Laboratory sintered (fritted) filters Porosity grading, classification and designation.
НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ

prEN 12353 Хімічні дезінфекційні та антисептичні засоби. Зберігання мікробіологічних штамів, використовуваних для визначання бактерицидної і фунгіцидної активності
ISO 4793 Лабораторні фільтри з пористого скла (зі спечених порошкових матеріалів). Нор­мування пористості, класифікація і познаки.
 
Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (22.11.2020)
Переглядів: 199 | Теги: ДСТУ EN, завантажити безкоштовно, ДСТУ EN 1275-2004, Download, DSTU EN 1275:2004, 1275:2004 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar