MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ EN 14404:2007
ДСТУ EN 14404:2007

СПОРЯДЖЕННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

НАКОЛІННИКИ ДЛЯ РОБОТИ У ПОЗІ НАПІВСИДЯЧИ З ОПИРАННЯМ НА КОЛІНО

СНАРЯЖЕНИЕ ИНДИВИДУАЛЬНОЙ ЗАЩИТЫ
НАКОЛЕННИКИ ДЛЯ РАБОТЫ В ПОЗЕ ПОЛУСИДЯ С УПОРОМ НА КОЛЕНО
EN 14404:2004

PERCONAL PROTEKTIVE EGUIPMENT
KNEE PROTEKTOPS FOR WORK IN THE KNEELING POSITION

Скачати ДСТУ EN 14404:2007

 

0 ВСТУП

Стояння на колінах — це звичайне місцеположення під час роботи. Робітники без наколінників мо­жуть відчувати дискомфорт і отримати пошкодження від твердої поверхні, маленьких камінців і подіб­них об’єктів, що лежать на поверхні. Однак жоден наколінник не може запобігти медицинським усклад­ненням, які робітники можуть можуть отримати через стояння на колінах протягом тривалого часу.

Під час стояння на колінах або витримування важливо, щоб наколінники не ставили під загрозу венозний дренаж. Щоб відновити нормальний кровобіг для робітників під час ношення наколінників, важливо змінити положення і стояти, доки з’явиться полегшення.

Робота у позі напівсидячи з опиранням на коліно може спричиняти ризик до хронічних захворю­вань типу епіканделіт суглоба і ушкодження хряща, спричинених безперервним тиском на коліна. Тому протягом роботи у позі напівсидячи з опиранням на коліно рекомендовано наколінники. Захист пови­нен розподілити сили рівномірно і унеможливити ушкодження маленькими твердими об’єктами ґрун- та, які можуть спричиняти пошкодження. Якщо робітник має пошкодження коліна, особливо хрящів, набутих раніше, то можливі ускладнення, спричинені довгим стоянням на колінах, то наколінники мо­жуть унеможливити цей процес.

Під час роботи у позі напівсидячи з опиранням на коліно шкіра голінок, колін і стегон може підда­ватися впливу отруйних І корозійних матеріалів, які повинні перебувати на відстані від тіла під час ходіння і стояння у взутті, що мають водонепроникність або будуть стійкими до води. Це необхідно взяти до уваги і забезпечити відповідний захист, а саме: надати робітникам захисне взуття, якщо на­колінники І штани використовують під час роботи з вологими матеріалами, особливо з вологим це­ментом. Наколінники, приєднані до штанів або контактуюють зі штанами, або ношені на штанах чи на голих колінах, повинні лишатися в необхідному місці під час стояння та під час ходіння на колінах. їх розмір повинен гарантувати захист коліна протягом руху.

Наколінники можуть мати інші функції, не указані в цьому стандарті, наприклад забезпечення надійного захоплення під час роботи на похиленому даху або під час розкручування рулону вздовж напрямку до його установлення під час накладання.

1 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

Цей стандарт установлює вимоги до наколінників, що забезпечують захист колінного суглоба під час роботи у позі напівсидячи з упором на коліно. Він визначає вимоги до маркування наколінників, а також до інформації, яку надає виробник. Стандарт визначає методи випробовування та рівень екс­плуатаційних властивостей, якщо вимагається захист від додаткових видів небезпеки, то можна вико­ристовувати вимоги до виконання з інших стандартів.

Цей стандарт не поширюється на наколінники таких видів як медичні та спортивні.

2 НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ

Цей стандарт має посилання на такі стандарти для обов’язкового використання. Для датованих посилань застосовують лише процитоване видання. Для недатованих посилань застосовують ос­таннє видання документа з поправками.

EN 340:2003 Protective clothing — General requirements

EN 863:1995 Protective clothing — Mechanical properties — Test method: Puncture resistance.

НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ

EN 340:2003 Одяг захисний. Загальні вимоги

Впроваджено як ДСТУ EN 340-2001 Одяг спеціальний захисний. Загальні вимоги (EN 340:1993, IDТ)

EN 863:1995 Одяг захисний. Механічні властивості. Випробовувальний метод: опір проколюванню Впроваджено як ДСТУ EN 863-2001 Одяг захисний. Механічні властивості. Метод визначення опору проколюванню (EN 863:1995, IDТ).

 

Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (28.03.2021)
Переглядів: 177 | Теги: ДСТУ EN, ДСТУ EN 14404-2007, завантажити безкоштовно, 14404:2007, Download, DSTU EN 14404:2007 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar