MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ EN 14511-3:2007
ДСТУ EN 14511-3:2007

КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯНІ, ПРИСТРОЇ ОХОЛОДЖУВАННЯ РІДИНИ КОМПАКТНІ ТА КОМПРЕСОРНІ НАСОСИ З ЕЛЕКТРИЧНИМ ПРИВОДОМ ТЕПЛОВІ ДЛЯ ОБІГРІВАННЯ Й ОХОЛОДЖУВАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Частина 3. Методи випробування​​​​​​​

КОНДИЦИОНЕРЫ ВОЗДУШНЫЕ, УСТРОЙСТВА ОХЛАЖДЕНИЯ ЖИДКОСТИ КОМПАКТНЫЕ И НАСОСЫ С КОМПРЕССОРОМ С ЭЛЕКТРИЧЕСКИМ ПРИВОДОМ ТЕПЛОВЫЕ ДЛЯ ОБОГРЕВА И ОХЛАЖДЕНИЯ ПОМЕЩЕНИЙ

Часть 3. Методы испытаний

EN 14511-3:2004

AIR CONDITIONERS, LIQUID CHILLING PACKAGES AND HEAT PUMPS WITH ELECTRICALLY DRIVEN COMPRESSORS FOR SPACE HEATING AND COOLING

Part 3. Test methods
Скачати ДСТУ EN 14511-3:2007
 

1 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
​​​​​​​

Цей стандарт установлює методи випробування для визначання номінальних та експлуатаційних характеристик повітряних кондиціонерів з повітряним і водяним охолоджуванням, компактних пристроїв охолоджування рідини, теплових компресорних насосів «повітря-повітря», «вода-повітря», «повітря-вода» і «вода-вода» з електричним приводом у разі їх використання для обігрівання та охолоджування приміщень.

Він також установлює метод перевіряння та звітність щодо спроможності до утилізації тепла, систем зменшеної потужності та, де застосовно, потужності окремих внутрішніх модулів мультиспліт-систем (модульних систем).

Цей стандарт застосовують до пристроїв заводського виготовлення, які можуть бути канальними.

Цей стандарт застосовують до компактних пристроїв охолоджування рідини заводського виготовлення з конденсаторами, які є їхньою складовою частиною, або для застосування з виносними конденсаторами.

Цей стандарт застосовують до пристроїв заводського виготовлення фіксованої потужності чи потужності, що змінюється будь-якими засобами.

Цей стандарт поширюється на компактні пристрої, окремі спліт-системи і мультиспліт-системи, окрім мультиспліт-систем з водяним охолоджуванням.

У разі, коли пристрій складено з кількох частин, то стандарт застосовують тільки до тих частин, які сконструйовано й поставлено як завершений компактний пристрій, за винятком компактних пристроїв охолоджування рідини.

Цей стандарт перш за все призначено для компактних пристроїв охолоджування води та соляного розчину, але його можна застосовувати, за відповідної угоди, й для іншої рідини.

Цей стандарт застосовують до кондиціонерів «повітря-повітря», у яких конденсат випаровується на боці конденсатора.

Цей стандарт не поширюється на пристрої, що мають свій конденсатор, охолоджуваний повітрям і випаровуванням зовнішньої додаткової води.

Цей стандарт не застосовують до пристроїв, що використовують надкритичні цикли, наприклад з СО2 як холодоагент.

Сфера застосування цього стандарту не поширюється на застосовувані у виробничих процесах установки для нагрівання та охолоджування.

Примітка 1. Випробування пристрою в режимі неповного навантажування визначено в CEN/TS 14825.

Примітка 2. Треба застосовувати всі познаки, наведені у цьому тексті, незалежно від мови викладання.


2 НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ
 

У цьому стандарті зазначено положення з інших стандартів через датовані й недатовані посилання. Ці нормативні посилання наведено у відповідних місцях тексту, а перелік публікацій подано нижче. У разі датованих посилань пізніші зміни до будь-якого з цих видань або перегляд їх стосуються цього стандарту тільки тоді, коли їх уведено разом зі змінами чи переглядом. У разі недатованих посилань треба користуватись останнім виданням наведених документів (разом зі змінами).

EN 14511-1:2004 Air conditioners, liquid chilling packages and heat pumps with electrically driven compressors for space heating and cooling – Part 1: Terms and definitions

EN 14511-2:2004 Air conditioners, liquid chilling packages and heat pumps with electrically driven compressors for space heating and cooling – Part 2: Test conditions.

НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ

EN 14511-1:2004 Повітряні кондиціонери, компактні пристрої охолоджування рідини та теплові компресорні насоси з електричним приводом для обігрівання та охолоджування приміщень. Частина 1. Терміни та визначення понять

EN 14511-2:2004 Повітряні кондиціонери, компактні пристрої охолоджування рідини та теплові компресорні насоси з електричним приводом для обігрівання та охолоджування приміщень. Частина 2. Умови випробовування.

Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (08.04.2021)
Переглядів: 142 | Теги: 14511-3:2007, DSTU EN 14511-3:2007, Download, ДСТУ EN, ДСТУ EN 14511-3-2007, завантажити безкоштовно | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar