MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ EN 356:2005
ДСТУ EN 356:2005

СКЛО В БУДІВНИЦТВІ

ЗАХИСНЕ СКЛІННЯ
Випробування та класифікація за тривкістю щодо ручного зламування
СТЕКЛО В СТРОИТЕЛЬСТВЕ
ЗАЩИТНОЕ ОСТЕКЛЕНИЕ
Испытания и классификация по устойчивости против ручного взлома
EN 356:1999
GLASS IN BUILDING
SECURITY GLAZING
Testing and classification of resistance against manual attack

Загрузити ДСТУ EN 356:2005


 
  1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Цей стандарт установлює вимоги та методи випробовувань для захисного скління, призначеного для протистояння дії сили шляхом затримування доступу до захищеного простору протягом короткого проміжку часу. Цей стандарт класифікує вироби із захисного скла за категоріями тривкості до дії сили.
Цей стандарт не визначає категорії тривкості для спеціальних застосовань. Вибір категорій для кожного певного випадку має робити користувач після консультації, за потреби, з експертом.
Примітка 1. Вироби із захисного скла мають бути встановлені в раму, яка може створювати відповідний опір атаці, й також забезпечує необхідну опору для виробів захисного скління.
Примітка 2. Вирізів та отворів у виробах із захисного скла треба уникати, за можливості, оскільки вони можуть вплинути на тривкість виробу.
Цей стандарт стосується лише механічної тривкості до ручної дії (злому). Можуть мати значення також інші властивості, для яких мають бути розроблені окремі стандарти.
  1. НОРМАТИВНІ ПОСИЛАННЯ
Цей стандарт містить датовані та недатовані посилання на положення з інших видань. Ці нормативні посилання подані у відповідних місцях тексту, а список видань наведено далі. У разі датованих посилань подальші зміни або перегляди будь-якого з цих видань застосовують до цього стандарту тільки тоді, коли їх включено до цього стандарту через зміну або перегляд. Для недатованих посилань застосовують найостанніше видання, на яке є посилання.
ISO 48:1994 Rubber, vulcanised or thermoplastic - Determination of hardness (hardness between 10 IRHD and 100 IRHD);
ISO 6508 Metallic materials - Hardness test - Rockwell test (scales A-B-C-D-E-F-G-H-K).

НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ
 
ISO 48:1994 Гума, вулканізована або термопластична. Визначення твердості (твердість між 10 IRHD та 100 IRHD);
ISO 6508 Металеві матеріали. Випробовування твердості - Випробовування за Роквеллом (шкали A-B-C-D-E-F-G-H-K).


 
Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (03.08.2021)
Переглядів: 122 | Теги: ДСТУ EN, ДСТУ EN 356-2005, 356:2005, завантажити безкоштовно, Download, DSTU EN 356:2005 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar