MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ IEC/TR 60668:2005
ДСТУ IEC/TR 60668:2005

РОЗМІРИ ФРОНТАЛЬНИХ ЧАСТИН ПРИЛАДІВ ВИМІРЮВАННЯ ТА КЕРУВАННЯ В ПРОМИСЛОВИХ ПРОЦЕСАХ І ВИРІЗІВ У ПАНЕЛЯХ ДЛЯ ЇХ РОЗТАШУВАННЯ

РАЗМЕРЫ ФРОНТАЛЬНЫХ ЧАСТЕЙ ПРИБОРОВ ИЗМЕРЕНИЯ И УПРАВЛЕНИЯ В ПРОМЫШЛЕННЫХ ПРОЦЕССАХ 
И ВЫРЕЗОВ В ПАНЕЛЯХ ДЛЯ ИХ РАЗМЕЩЕНИЯ

IEC/TR 60668:1980
DIMENSIONS OF PANEL AREAS AND CUT-OUTS FOR PANEL AND RACK-MOUNTED INDUSTRIAL-PROCESS MEASUREMENT AND CONTROL INSTRUMENTS

Загрузити ДСТУ IEC/TR 60668:2005

ВСТУП
Цей стандарт є загальною настановою для двох окремих сфер діяльності та орієнтований:
  • на користувачів, які повинні розробляти схеми розміщування приладів, маючи гарантію того, що вироби, придбані на вільному ринку, впишуться в ці схеми;
  • на виробників, які повинні постачати прилади, що вписуються в ці схеми розміщування.
У принципі, користувач повинен знати максимальні розміри, які буде займати прилад і які він повинен ураховувати. Виробник повинен знати мінімальні фронтальні розміри приладу і вирізів, у які за проектом він передбачає встановлювати прилад.
Стандарт не виходить за ці межі, визначаючи лише ті розміри, які обумовлюють взаємодію між цими сферами впливу.
Цей стандарт визнає три відомих модульних розміри: 12 мм і 20 мм, запозичені з усталеної європейської практики, і 12,5 мм, який встановлено в IEC 60473 «Dimensions of Panel-mounted Indicating and Recording Electrical Measuring Instruments».
НАЦІОНАЛЬНЕ ПОЯСНЕННЯ
IEC 60473 «Розміри показувальних і реєструвальних електричних вимірювальних приладів панельного типу».
Розміри, встановлені в цьому стандарті, кратні 12,5 мм. Наведено також номінальні фрон­тальні розміри приладів, кратні одному або більше вищезазначених модульних розмірів, які співвимірні з встановленими значеннями розмірів. Номінальний фронтальний розмір також мен­ше або дорівнює встановленому значенню розміру.
  1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Цей стандарт встановлює систему форматів панельних ділянок і вирізів для приладів вимі­рювання та керування у промислових процесах, які монтують на панелях та в каркасах.
 
       2. ПРИЗНАЧЕННЯ
Призначення цього стандарту полягає в установлюванні системи форматів панельних ділянок і розміри вирізів для приладів вимірювання та керування у промислових процесах, що полегшить:
  • проектування розміщування приладів вимірювання та керування у промислових процесах на панелях та стояках;
  • конструювання приладів вимірювання та керування у промислових процесах, які розташо­вуватимуть на цих панелях та стояках.
 
Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (09.05.2022)
Переглядів: 76 | Теги: DSTU IEC/TR 60668:2005, Завантажиити безкоштовно, Download, 60668:2005, ДСТУ IEC/TR 60668-2005, ДСТУ IEC/TR | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar