MENU
Головна » Статті » ДСТУ

ДСТУ OIMLD 11:2012
ДСТУ OIMLD 11:2012

МЕТРОЛОГІЯ

ЗАСОБИ ВИМІРЮВАННЯ ЕЛЕКТРОННІ
Загальні технічні вимогиМЕТРОЛОГИЯ

СРЕДСТВА ИЗМЕРЕНИЙ ЭЛЕКТРОННЫЕ
Общие технические требования
OIML D 11:2004
METROLOGY
ELECTRONIC MEASURING INSTRUMENTS
General technical requirementsЗагрузити  ДСТУ OIMLD 11:2012
 
 1. ВСТУП
1. Основною метою цього стандарту є надання технічним комітетам і підкомітетам OIML настанов щодо оцінювання відповідних метрологічних вимог під час випробовування робото- спроможності щодо дії впливних величин на засоби вимірювання (далі — ЗВ), на які поширюється цей стандарт.
Крім того, цей стандарт надає інформацію державам-членам OIML (Міжнародна організація законодавчої метрології) щодо виконання Рекомендацій OIML у їхньому законодавчому полі, особливо під час вибирання рівнів жорсткості, які не прописано в цьому стандарті, а залишено на розгляд у національних документах.
 1.  
2. У цьому стандарті, заснованому на інформації, отриманій зі стандартів ІЕС та ISO, та до­свіді експертів, які брали участь у його розробленні, надано рекомендації технічним комітетам і підкомітетам щодо вибирання відповідних випробувань для ЗВ з урахуванням експлуатаційних і впливних чинників навколишнього середовища.
3. Діапазони випробувань на вплив величин і рівень жорсткості мають всюди, де це можливо, бути вибраними з наведених у цьому стандарті, враховуючи умови експлуатування ЗВ, яких це стосується, та 
  1. останні стандарти ІЕС та ISO в цій галузі.
  2. Технічні комітети та підкомітети OIML, які відповідають за деякі міжнародні Рекомендації, можуть:
 • встановити в Рекомендаціях процедури випробування та конкретні рівні жорсткості (вище чи нижче), які відрізняються від установлених у цьому стандарті та прийнятніші для конкретних ЗВ або навколишнього середовища;
 • використовувати експертизу та досвід технічних комітетів і підкомітетів OIML або інших організацій для розвитку спеціальних процедур або умов, не відображених у цьому стандарті.
 1. СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
  1. У цьому стандарті визначено загальні метрологічні вимоги до ЗВ й описано випробування для перевіряння відповідності ЗВ цим вимогам.
  1. Цей стандарт призначено для застосовування технічними комітетами та підкомітетами OIML як основного під час оцінювання вимог до дії впливних величин і випробувань, які має бути вказано в міжнародних Рекомендаціях з урахуванням певних категорій ЗВ (нижче наведено: відпо­відна Рекомендація).
  2. Відповідні Рекомендації можуть визначати, що вимоги, наведені в цьому стандарті, мож­ливо використовувати або тільки до електронних пристроїв, або також до пристроїв, які не є лише електронними.
Примітка 1. Цей стандарт не встановлює технічні вимоги до ЗВ; ці вимоги має бути наведено у відповідних рекомендаціях. Наприклад вимоги до нуль-індикаторів, підсумовувальних обчислювальних пристроїв не наведено в цьому стандарті.
Примітка 2. Цей стандарт не стосується таких аспектів, як електрична безпека та електромагнітне випромінення від ЗВ. Настанови для цих аспектів потрібно виконувати з урахуванням міжнародних, регіональних і національних документів, які за­стосовують і часто докладно описують у стандартах.
Примітка 3. Цей стандарт не стосується аспектів, пов’язаних із програмним забезпеченням. Під час розроблення цього стандарту підкомітет OIML ТС 5/ OIML SC 2 готував окремий документ щодо цього питання
Категорія: ДСТУ | Додав: sergzmi (25.02.2022)
Переглядів: 193 | Теги: завантажити безкоштовно, ДСТУ OIMLD 11-2012, DSTU OIMLD 11:2012, ДСТУ OIMLD, 11:2012, Download | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar