Козирок над ганком
[ · Скачати дистанційно (0,9Mb) ]17.05.2014, 07:38

Козирок над ганком

Козырек над крыльцом

     Козирок був розроблений для входу до будинку в зв'язку з тим що стандартні козирки які продаються в магазинах не підходили своєю конструкцією для даного будинку.

   Козырек был разработан для входа в здание в связи с тем что стандартные козырьки которые продаются в магазинах не подходили своей конструкции для данного дома.

  Дана конструкція козирка розрахована на снігове навантаження в 150 кг. на квадратний метр, що дозволяє його установлювати по всій території України. А також у тих регіонах де навантаження на покрівлю не більше чим 150 кг. на квадратний метр.   Данная конструкция козырька рассчитана на снеговую нагрузку в 150 кг. на квадратный метр, что позволяет его устанавливать по всей территории Украины. А также в тех регионах, где нагрузки на кровлю не более чем 150 кг. на квадратный метр.

І має розміри 2100х 2400 мм. Також дозволяє відчиняти вікно перед входом. А також дає можливість установити ліхтарь який буде освітлювать вхід до будинку.

   Ця робота була розроблена для замовника і розповсюджується з ціллю реклами нас з його згоди і згідно його пропозицій.

И имеет размеры 2100 х 2400 мм. Также позволяет открывать окно перед входом.А также дает возможность установить фонарь который будет осветите вход в дом.

    Эта работа была разработана для заказчика и распространяется с целью рекламы нас с его согласия и по его предложений.

 

Скачати креслення

Скачать чертежи

 

 

Скачати модель

скачать модель

Частина 1

Частина 2

Категорія: Креслення | Додав: KSV | Теги: кресленя, благоустройство, модель Inventor, Дім, дом, Козирок над ганком, креслення, благоустрій
Переглядів: 2181 | Завантажень: 697 | Рейтинг: 0.0/0


Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar