17:02
Маленькі інжинірингова фірма

Маленькі інжинірингова фірма

 

      Для чого потрібні маленькі інжинірингова фірма. Давайте подивимося на це питаня очима кирівика інженірінгового підприемства.

      Маленькі інжинірингові фірми потрібні для підприемств яким потрібні дані спеціалісти іпізодично або тримати даного спіціаліста дорого, а роботи для них на декілька годин інколи даже спіціаліст її може виконати відалено. Для таких підприемств це взаємовигідна співпраця. По перше не потрібно держати у штаті даного працівника подруге вони получають гарантію виконання даних робіт. Це немалий фактор коли ви платете за інженірінгові послуги. Також ці підприемства перекладають частину роботи на себе про які ніхто невчитує коли планує ці роботи . Або про них даже не здогадуються бо про ці роботи знають тільки спіціалісти.

      Але давайте поговоримо для чого потрібні маленьки конструкторські фірми. Дані підприемства будуть корисні для маленької фірми або для просто людини. Припустимо що ми захотіли зробити якийсь виріб. Але щоб його зробили на підприемстві потрібні кресленя в кращьому разі єскіз. Ось тут і з'являється потреба в конструкторскій фірмі.

Категорія: Разное | Переглядів: 3215 | Додав: KSV | Теги: інжинірингова фірма, Маленькі | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar