Маленькі інжинірингова фірма

      Для чого потрібні маленькі інжинірингова фірма. Давайте подивимося на це питаня очима кирівика інженірінгового підприемства.

      Маленькі інжинірингові фірми потрібні для підприемств яким потрібні дані спеціалісти іпізодично або тримати даного спіціаліста дорого, а роботи для них на декілька годин інколи даже спіціаліст її може виконати відалено. Для таких підприемств це взаємовигідна співпраця. По перше не потрібно держати у штаті даного працівника подруге вони получають гарантію виконання даних робіт. Це немалий фактор коли ви платете за інженірінгові послуги. Також ці підприемства перекладають частину роботи на себе про які ніхто невчитує коли планує ці роботи. Або про них даже не здогадуються бо про ці роботи знають тільки спіціалісти.

      Але давайте поговоримо для чого потрібні маленьки конструкторські фірми. Дані підприемства будуть корисні для маленької фірми або для просто людини. Припустимо що ми захотіли зробити якийсь виріб. Але щоб його зробили на підприемстві потрібні кресленя в кращьому разі єскіз. Ось тут і з'являється потреба в конструкторскій фірмі.

 

Категорія: Разное | Переглядів: 3217 | Додав: KSV | Дата: 23.08.2014 | Коментарі (0)

Промисловий інжиніринг


Промисловий інжиніринг як інструмент створення конкурентоспроможного виробництва, на українському ринку поки ще перебуває в зародковому стані, але вже володіє найпотужнішим потенціалом для подальшого розвитку промисловості в України і є нашою основною сферою діяльності.

Очевидно, що одночасно з концепцією освоєння випуску Українськими підприємствами виробів, здатних конкурувати на світовому ринку (особливо в галузях автомобілебудування, авіабудування, суднобудування, оборонної промисловості і т.д.) експерти повинні задуматися над концепцією технічного переозброєння виробництва. Здавалося б, нічого нового в цьому немає: дуже багато компаній щорічно виділяють чималі кошти на придбання нового обладнання та модернізацію існуючого, унітарні підприємства проводять тендери з закупівлі та їх переозброєння фінансується державою, постачальники пропонують все більше і більше марок обладнання, створюючи тим самим конкурентний ринок ...

Але інжиніринг - це поняття набагато більш глибоке, і, напевно, ключове для побудови ефективної роботи з технічного переозброєння підприємства та виробництва і включає в себе координацію діяльності всіх зацікавлених учасників проекту в області економічних, проектно-конструкторських, технологічних, виробничих і організаційних питань, що складається з окремих етапів:
Читати далі....

Категорія: Разное | Переглядів: 2453 | Додав: KSV | Дата: 26.03.2013 | Коментарі (0)

Почему не нужно вступать Украине в ТС


      Давайте посмотрим на настоящую Украину без мишуры и политических сказок наших надежд и желаний. И что мы увидим. А увидим ми старее еще советские заводи и фабрики с производственными мощностями. 

     Теперь давайте посмотрим что дает нам вступление в Таможенный Союз. Снимает таможенную нагрузку на товары в страны в ходящие в союз. И это хорошо для экономики и производств. Но если это свободная экономика.  

    Теперь давайте посмотрим на экономику Украины. И что мы увидим олигархическую-коррупционную  экономику которая зиждиться на еще энергоемкой советском производстве. Этой экономике ненужна модернизация производств и заводов. Задача этой экономики обогатить чиновничью-олигархическую верхушку. Ей ненужна модернизация заводов ее задача на гребти и побольше сна меньшими затратами и сейчас, а не потом. То для данной элиты вступление в ТС это спасение их уклада жизни и для их детей на несколько десятков лет.

   Читать далее...

Категорія: Разное | Переглядів: 1612 | Додав: KSV | Дата: 26.04.2012 | Коментарі (0)

Инженер-конструктор кто он в этом мире?

 

Есть такая профессия инженер-конструктор.  Но не в одном институте не готовят инженеров конструкторов. Точнее говоря они их готовят но непрямо потому что ими становятся те специалисты которые  выходят со стен вузов и начинают воплощать свои идеи или чужие сначала в моделях потом в чертежах. Уж потом идеи по этим чертежам или электронным моделях становятся осязаемыми в этом мире.

То кто же эти люди,  которые стоят между нематериальной мыслю и всеми вещами что нас окружают?

Конструктора это сливки специалистов. Они знают как и что устроено в той области в которой они работают. Им приходится шагать впереди всех и постоянно повышать свой уровень. И это связано с тем что если конструктор останавливается и прекращает учится, то он теряет квалификацию. Так что конструктору всегда приходится быть на острие прогресса.

Читать далее...

Категорія: Разное | Переглядів: 3397 | Додав: KSV | Дата: 11.05.2011 | Коментарі (0)